Ubytování s tradicí v srdci Litomyšle

Dopřejte si pohodovou dovolenou nebo romantický víkend v srdci jednoho z nejkrásnějších českých měst. Ubytujte se v našem penzionu s rodinným zázemím, který vám poskytne pohodu, odpočinek i soukromí. Už vám nic nebrání vydat se na výlet za kulturou, památkami nebo aktivní rekreací do krásné přírody v okolí Litomyšle.

Přijeďte si k nám odpočinout a poznat krásné město kultury Litomyšl

Fajn ubytování pro pracující i turisty

Penzion svou polohou nedaleko centra Litomyšle i autobusového nádraží je ideální pro ty, kteří dočasně pracují v Litomyšli nebo jejím okolí a upřednostňují soukromí, jaké tento malý útulný penzion nabízí.

Rodiny s dětmi a cykloturisté uvítají možnosti, které jim poskytne zázemí penzionu při výletech po památkách v Litomyšli nebo cyklotoulkách, kterých nabízí okolí Litomyšle více jak 232 km.

Školící středisko Litomyšl

Vaše školení s profesionální podporou po celý den. Pro vaše školení, semináře, teambuildingy a akce nabízíme školicí prostory s jedinečnou atmosférou, profesionálním servisem a výbornou dostupností, poblíž autobusového nádraží a jednoho z hlavních dopravních tahů silnice R35.

otevřít školící místnost

Proč přijet právě k nám do Litomyšle

Ubytování

Plně vybavené dvoulůžkové pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou, TV a rádiem, takže si užijete prvotřídní relax. Přímo nad restaurací pak můžete posedět na prostorné terase.

Kultura

Litomyšl je městem kultury. Nádherný zámek s parkem je národní kulturní památkou a památkou UNESCO, každoročně se zde koná také mezinárodní festival Smetanova Litomyšl.

Odpočinek

Odpočinout si od práce vás v Litomyšli bude bavit. Relaxace v klášterních zahradách nebo posezení v některé z místních hospůdek si zamilujete a rádi se budete vracet.

Aktivity

Okolí Litomyšle je celoročně plné zajímavých společenských i sportovních akcí. Pokud máte rádi kolo nebo inline brusle, dokonale se můžete vyřádit na některé z blízkých cyklostezek.

Více o Litomyšli

Skvělé místo na Vaše zážitky

Areál zahrad má rozlohu přes jeden hektar. Návštěvník tu najde altán s výhledem na město, "šachovnici" s trvalkami i květinové záhony. Plochy trávníků jsou určeny k volnému pohybu i odpočinku. V centru zahrad se nachází bazén s mlhovištěm a sousoší, které městu daroval sochař Olbram Zoubek.

Jaké u nás máme pokoje

Pokoj č. 1: Velký dvoulůžkový pokoj

Skvělá rodinná volba, která v sobě skrývá velmi prostorný pokoj s předsíňkou. K dvoulůžku je možné rozložit pohovku, koupelna má sprchový kout a samozřejmostí je TV, když zrovna nebude hezké počasí pro výletování.

Rezervovat pokoj

Pokoj č. 1

Pokoj č. 2: Apartmá

Velký pokoj s dvěma samostatnými místnostmi oddělenými dveřmi s předsíňkou, ideální volba pro rodinu s dětmi. V prvním pokoji můžete využít velkou manželskou postel a samostatné lůžko, ve druhém je možné rozložit pohovku. Koupelna je vybavená sprchovým koutem, v první místnosti je TV.

Rezervovat pokoj

Pokoj č. 2

Pokoj č. 3: Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Vyrážíte-li do Litomyšle v maximálně třech lidech, mohl by se vám tenhle pokoj líbit. Má dvě samostatná lůžka a k němu je možná navíc 1 přistýlka. Koupelně dominuje sprchový kout a jako ve všech ostatních pokojích nechybí TV.

Rezervovat pokoj

Pokoj č. 3

Pokoj č. 4: Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Nejmenší pokoj našeho penzionu je dvoulůžkový bez možností přistýlky, zato však má koupelnu s vanou. Jedete-li na víkend, bude pro vás určitě tím nejlepším. A když se nevydaří počasí, je Vám k dispozici TV.

Rezervovat pokoj

Pokoj č. 4