Penzion Bludička Litomyšl aneb stále se zlepšujeme

Před rokem jsme se rozhodli připojit náš penzion Bludička do spolupráce s renomovaným zprostředkovatelem ubytování Booking.com. Naše společnost nyní získala od Booking.com za svůj první rok spolupráce ocenění 8,3. V Penzionu Bludička rozhodně neusínáme na vavřínech a stále se zlepšujeme. Aktuální hodnocení je už dokonce 8,4. Za jediný rok je to opravdu velký výkon. Z připomínek našich klientů si v penzionu bereme poučení a snažíme se neustále zlepšovat své služby. Náš personál dělá vše proto, aby byl každý klient spokojený.

Vsaďte na ubytování s tradicí v srdci Litomyšle

Litomyšl je nádherné město, proto si dopřejte pohodovou dovolenou nebo romantický víkend v srdci jednoho
z nejkrásnějších českých měst. Ubytujte se v našem Penzionu Bludička s rodinným zázemím, který vám poskytne komfort, pohodu, odpočinek a také dostatečné soukromí. Pak už vám nic nebrání vydat se na výlet a nechat se oslnit zdejšími památkami, vyrazit za kulturou nebo na aktivní rekreaci do krásné přírody v okolí Litomyšle. Náš penzion leží hned naproti autobusovému nádraží, pár metrů od hlavního tahu Litomyšlí. Můžete tedy pohodlně přijet nejen autem, ale i autobusem téměř před dveře našeho penzionu. Kdykoliv budete chtít vyrazit do města nebo jeho okolí, dopravu máte na dosah.

Komfortní ubytování pro každého

Pokud vyrazíte do Litomyšle na školení či za prací, náš penzion je díky své poloze nedaleko centra a současně
i autobusového nádraží zcela ideální pro ty, kteří v Litomyšli či jejím okolí dočasně pracují nebo vzdělávají. Náš malý útulný penzion dokáže zajistit domáckou atmosféru, prvotřídní služby a dostatečný komfort. Rodiny s dětmi, milovníci turistiky
i cyklistiky, uvítají velké možnosti, které jim poskytne zdejší zázemí penzionu během výletů po památkách v Litomyšli nebo po cyklistických trasách, kterých nabízí okolí Litomyšle opravdu více jak 232 km.

Využijte školící středisko Litomyšl

A když už jsme zmínili školení, tak to může probíhat s vysoce profesionální podporou po celý den právě u nás v Penzionu Bludička. Pro jakákoliv školení, různé semináře, teambuildingy a akce můžete využít školicí prostory zajišťující jedinečnou atmosféru, profesionální servis a výbornou dostupnost, poblíž autobusového nádraží a zároveň jednoho z hlavních dopravních tahů silnice R35. K dispozici je také po celou dobu pobytu vyhlášená restaurace pro 30 osob s výhradně domácí kuchyní. V letním období můžete využít i venkovní posezení na terase pro 15 lidí. Restaurace současně disponuje salónky
o kapacitě 8 a 15 osob, kdy je větší salónek vybaven i jako školící místnost s kompletním vybavením. Rádi vás v našem penzionu přivítáme, ubytujeme a pohostíme.